Ukash Kart
teknesine-insa-ettigi-barakaya-astigi-afis-ol-6219419_o.jpg

Teknesine İnşa Ettiği Barakaya Astığı Afiş Olay Oldu – Haberler.com

Teknesine İnşa Ettiği Barakaya Astığı Afiş Olay Oldu – Haberler.com Bodrum’da tekne içеrisinе... 

tir_soforleri_selahattin_kasabasina_getirildi_1404398911_1926.jpg

TIR şoförleri Selahattin kasabasına getirildi – Ortadoğu Haberleri

TIR şoförleri Selahattin kasabasına getirildi – Ortadoğu Haberleri Irak’ta bir ay rehin kaldıktan sonra... 

Valeden milyon liralık kaza!

Valeden milyon liralık kaza! Lamborghini Hindiѕtan’ın bаşkenti Delhi’deki bеş уıldızlı New Meridien... 

galatasaray-in-yeni-teknik-patronu-kamp-tarih-6240393_o.jpg

Galatasaray’ın Yeni Teknik Patronu, Kamp Tarihini Değiştirdi – Haberler.com

Galatasaray’ın Yeni Teknik Patronu, Kamp Tarihini Değiştirdi – Haberler.com Galatasaray Teknik Direktörü... 

rus-turist-otel-odasinda-olu-bulundu-6256583_o.jpg

Rus Turist Otel Odasında Ölü Bulundu – Haberler.com

Rus Turist Otel Odasında Ölü Bulundu – Haberler.com Antalya’nın Alаnyа ilçesinde tatіl yapan Rus... 

Ucuz Ukash Kart: IPhone 3GS için Yenilikçi Uygulamalar

Kategori : Uncategorized - Etiketler : - Tarih : 21 Ekim 2013

Zaten yapmanız gereken tüm kullanmak istediğiniz uygulamalar karar vermektir iPhone jailbreak tarafından büyük bir adım çektiğinizde. Zaten deposunda ne olduğunu doğru bir göz almış, seçim için seçenekler ezici bir sayı olduğunu fark olmalıdır. Alternatif uygulamalar bol ama size ihtiyacı odaklanmak gerekir. Birkaç yazılım iyi görünebilir ama bunları ihtiyacı olmayabilir. Ayrıca onlar iPhone genel performansını yardımcı olmazsa olmazlardan uygulamalar vardır. Aşağıda belirtilen Cydia mevcuttur kırılmış iPhone uygulamaları yoğunlaştırılmış bir listesidir.

Ucuz Ukash Activator:

Bu her yerde iOS gelen kısayolları kullanarak eylemleri çağırmak için izin veren bir uygulama. Mevcuttur kısayolları sayısı endişe verici. Ev düğme, durum çubuğunda bir üçlü musluk veya çift musluk çift hava raporu almak için uyku düğmesine basın. Kısayollar sınırsız, tek sorun onları hatırlamaktır. Activator gelişmiş kullanıcılar tarafından kullanılabilir iyi bir yazılımdır.

SB ayarları:

Eğer üzerinde çalıştığınız bu app çıkmadan güçlük geçmeden Wi-Fi ayarları erişmek istiyorsanız, SB Ayarlar tam size göre. Geliştiriciler aynı zamanda özel geçiş SB ayarları oluşturabilirsiniz. Sen Cydia ücretsiz olarak aynı yükleyebilirsiniz. SB ayarları bildirim çubuğu veya durum çubuğundan erişilebilir.

Kış Kurulu:

Cydia choose kış kurulu özel temalar indirmek için. Bu iPhone görünümünü değiştirmek için izin en popüler uygulaması biridir. Ayrıca simgeler, kilit ekranı, arka plan, yazı tipi ve çok daha fazlası değiştirmenize olanak sağlar. Ayrıca kış kurulu ile özel sesler değişiklik yapabilirsiniz. Kışın kurulu en iyi özelliği indirebilir ve aynı zamanda karıştırın ve birlikte pek çok tema maç temaları sayısında herhangi bir sınırlama olmasıdır.

Springtomize:

Bu farklı bir yaklaşım ile iOS özelleştirir. Bu 10 kadar sanık simgelerin sayısını artırabilirsiniz. Bu animasyon süresini değiştirmek, dock üzerindeki etkisini değiştirebilirsiniz, kilit ekranı, app switcher etkinleştirmek ve sayfa sınırı kaldırın. Ayrıca birkaç uygulamalar simgeleri yeniden boyutlandırmak ve gizlemek sağlar.

IntelliScreenX:

Bu uygulama mevcut bildirim merkezine özellikleri çok ekler. Bu bildirim merkezi içinde gelen e-posta ve takvim kilit ekranı, metin erişebilirsiniz. Ayrıca buradan facebook, twitter ve haber beslemeleri ve RSS beslemeleri erişebilirsiniz. Bu cevapsız aramalar, e-posta, telefon görüşmeleri ve sessiz durum çubuğu için rozetleri ekler.

iFile:

IOS eksik önemli özelliklerinden biri bir dosya yöneticisidir. iFile aynı telafi bir dosya yöneticisi sunmaktadır. Bu Apple Mac Finder gibi aygıt dosyaları için erişim sağlar. Ayrıca iFile kullanarak metin dosyaları ve listeler düzenleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ucuz Ukash Kart: Sizin Yeni Trambolin Online Satın Alma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.